Mai mult
Formulare

Anunț concurs Consilier, clasă I, Compartiment Registrul Agricol

Primăria comunei Gropnița, județul Iași organizează concurs de recrutare: 1.Denumirea funcției publice pentru care se organizează concurs: - Consilier, clasă I, grad profesional debutant, pe linie de registrul agricol - Compartiment Registrul Agricol, Fond Funciar, Urbanism, Disciplina în Construcții și Cadastru, din Aparatul de specialitate al Primarului comunei Gropnița, județul Iași 2. Durata normală a timpului de muncă este de 8 ore/zi, 40 ore/săptămână; 3. Probă suplimentară - data, ora, locul sau locația - nu necesită; 4. Data, ora și locul sau locația desfășurării probei scrise - data 02.07.2021, ora 10.00, la sediul Primăriei comunei Gropnița, județul Iași, proba interviu se va desfășura în termen de 4 zile de la proba scrisă 5. Condițiile de participare (condițiile de studii, condițiile de vechime în specialitate și alte condiții specifice): - studii universitare de licență absolvite cu diplomă de licență sau echivalentă; 6. Perioada de depunere a dosarelor de concurs - 02.06.2021 - 22.06.2021 și data afișării anunțului - 02.06.2021; 7. Dosarele se depun la sediul Primăriei comunei Gropnița, din comuna Gropnița, sat Bulbucani, nr. 14, tel - 0232 414 124, fax - 0232 414 222, email - primariagropnita@gmail.com, Iftime Laura - responsabil resurse umane. Mai multe detalii puteți consulta în documentele atașate.